Комаровський розповів, яка вакцина від Covid-19 найбезпечніша для дітей

25 Жовтня 2021 08:14  0  1157

Здоров'яКомаровський розповів, яка вакцина від Covid-19 найбезпечніша для дітей

На цей момент найбезпечнішою вакциною для дітей є Pfizer, зазначив Комаровський


На цей момент найбезпечнішою вакциною для дітей є Pfizer – про це Євген Комаровський розповів в ефірі на телеканалі «Україна 24».

 

Кандидат медичних наук і відомий лікар-педіатр Євген Комаровський в ефірі програми на телеканалі «Україна 24» відповів на питання, яке хвилює багатьох стосовно коронавірусу – яка ж вакцина від Covid-19 найбільш безпечна для дітей і яких саме дітей варто вакцинувати.

 

«По-перше, юридично ми можемо вакцинувати дітей лише Пфайзером або Модерною. І то, тільки з певного віку, на цей момент такі правила», – відповів Євген Комаровський.

 

За словами кандидата медичних наук і відомого лікаря-педіатра, це в Китаї вже почали вакцинувати дітей з 3-річного віку, але у нас таких рекомендацій немає.

 

«Пфайзер нині на етапі реєстрації для вакцинації дітей від 9 до 15 років, – каже лікар Комаровський, – в цілому рекомендації вакцинувати дітей з 16-річного віку. Але для дітей з важкою фоновою патологією, які можуть не перенести коронавірус, рекомендована вакцинація з 12 років. Тому – Пфайзер».

 

Під фоновою патологією лікар Комаровський відзначив цукровий діабет, серцево-судинні патології тощо.

 

Що стосується дорослих, то навіть якщо людина перехворіла на Covid-19 у легкій формі, Комаровський все ж радить зробити щеплення.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
4
Сміх
5
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)