Деякі українці отримають грошову допомогу: Кабмін схвалив важливе рішення

11 Листопада 2021 10:10  0  1283

На Вкраїні та у світіДеякі українці отримають грошову допомогу: Кабмін схвалив важливе рішення

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо виділення 12,5 млн грн для надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали в антитерористичній операції. Про це повідомила прес-служба уряду.

 

Зазначається, що з цієї суми передбачено надати допомогу членам сімей 4 осіб, які загинули, та 14 особам, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.

 

З початку року уряд спрямував на надання допомоги громадянам, які постраждали в антитерористичній операції, понад 112 млн гривень.

 

Варто зазначити, що одноразова допомога у разі встановлення інвалідності залежно від групи інвалідності виплачується у наступних розмірах: І група – 400, ІІ група – 300, ІІІ – група 250 прожиткових мінімумів.

 

У разі загибелі (смерті) допомога становить 750 прожиткових мінімумів, встановлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року загибелі (смерті).

 

Станом на 1 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 2 270 грн.

 

Нагадаємо, навесні 2014 року проросійські бойовики захопили частину Донбасу й створили так звані "ДНР" та "ЛНР". На частину сходу України також вдерлися російські війська. Київ вирішив розпочати на Донбасі АТО. У 2018 році замість АТО на Донбасі було дано старт операції Об'єднаних Сил.

 

 


Джерело: uainfo.org

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
7
Сміх
6
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)