Вагітна лікарка померла від коронавірусу. Дитя не рятували

7 Квітня 2021 10:24  0  1523

На Вкраїні та у світіВагітна лікарка померла від коронавірусу. Дитя не рятували

 Чернівецькій області від ускладнень коронавірусу померла лікарка-педіатр КНП "Заставнівська БЛ" 28-річна Мар'яна Маланник.

 

Жінка була на 8-му місяці вагітності й чекала на первістка.

 

На коронавірус захворіла наприкінці березня й лікувалася вдома. Коли стан погіршився - зробила рентген. З двобічною пневмонією жінку спочатку госпіталізували до районної лікарні в Заставній. А згодом звідти в тяжкому стані доправили в обласну лікарню, одразу в реанімацію. Там вона була на кисневій дотації. Але через 3 доби померла. Не вижило й дитя, повідомляє ТСН.
Кесарів розтин, щоб урятувати немовля, жінці вирішили не проводити на лікарському консиліумі, кажуть в департаменті охорони здоров'я. Чому - не уточнюють.
"Виїжджали на місце всі медичні директори перинатального центру, вони зібрали консиліум, радилися зі своїми колегами з Києва та ухвалили рішення про спостереження", - каже директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.
У лікарні смерть породіллі не коментують.
Мар'яна Василівна 2015 року закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "Педіатрія", після інтернатури працювала лікарем-педіатром.

Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
40
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)