В уряді пояснили скасування пільгового тарифу на електроенергію

29 Грудня 2020 14:39  0  753

На Вкраїні та у світіВ уряді пояснили скасування пільгового тарифу на електроенергію

Пільгову ціну на електроенергію скасовують, аби уникнути стрімкого зростання тарифу для населення із січня наступного року.

 

Якби тарифи не змінили, ціна на електроенергію для побутових споживачів формувалася б на ринкових умовах і зросла би більш ніж у 2,5 рази. Тобто до близько 3,30 грн/кВт-год, повідомляють у Міненерго.

 

Відповідною постановою визначили єдину фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів – 1,68 грн/кВт-год.

 

Фактично, тариф для населення до 31 березня 2021 року не змінився, якщо не враховувати пільгову ціну за перші 100 кВт год/міс.

 

Не змінились пільгові умови для власників лічильників.

 

"Залишили без змін коефіцієнти дво- та тризонного обліку електричної енергії. Тому у разі встановлення, наприклад, двозонного обліку електричної енергії, її ціна у нічний час буде на 50 відсотків меншою", - йдеться у повідомленні.

 

У Міненерго планують напрацювати удосконалений сценарій фінансового збалансування ринку електричної енергії 2021 року.

 

Нагадаємо, що уряд скасував пільгову ціну на електроенергію для населення - 90 коп. за перші 100 кВт-год - із січня 2021 року і встановив її на рівні 1,68 грн за кВт-год.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
4
Сміх
18
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)