В Україні вперше одночасно пересадили нирки і серце

14 Липня 2021 08:29  0  448

Здоров'яВ Україні вперше одночасно пересадили нирки і серце

Двом дітям була проведена трансплантація нирки, а один дорослий отримав серце від посмертного донора.


В Україні вперше одночасно пересадили декілька органів від посмертного донора. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у вівторок, 13 липня.

 

Дев'ятирічним хлопчикові і дівчинці пересадили нирки - раніше вони були змушені постійно перебувати в лікарні ОХМАТДИТ, так як потребували діалізу.

 

Трансплантація стала можливою, коли родичі померлого в Рівненській центральній міській лікарні пацієнта погодилися на пожертвування його органів. За життя цієї людини медики боролися до останнього, але в його організмі сталися незворотні зміни і була констатована смерть головного мозку.

 

Після отримання згоди родичів, Єдина державна інформаційна система трансплантації визначила пари донор-реципієнт і почалися додаткові дослідження для підтвердження імунологічної сумісності.

 

Нарешті, операція з трансплантації серця успішно пройшла в рівненській лікарні за безпосередньої участі команди Національного інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)