У Запорізькій області електрифікують велику ділянку залізниці

10 Вересня 2021 11:04  0  1001

У регіоніУ Запорізькій області електрифікують велику ділянку залізниці

У план електрифікації залізниць України на 2022 рік мають включити і Запорізьку область. Про це розповів мер Бердянська Валерій Баранов. Зокрема, мер Бердянська повідомив, що він в Києві зустрічався з заступником голови Офісу президента України Кирилом Тимошенко і він домовився про включення в план електрифікації ділянки залізниці від міста Пологи до Бердянська. Запорізьку залізничну дорогу повинні включити в цей план вже на 2022 рік.

 

Так, з Києва до Бердянська поїзд йде 17 годин. А електрифікація на ділянці дороги дозволить пустити з Києва на Запорізький курорт "Інтерсіті". І тоді поїзд буде йди вже не 17 годин, а 10, заявляє Баранов.

 

Довідка: Електрифікація залізниць - комплекс заходів, виконуваних на ділянці залізниці для можливості використовувати на ньому електрорухомий склад: електровози (для тяги далеких пасажирських і вантажних поїздів), електросекції або електропоїзди (для тяги приміських або швидких пасажирських поїздів).

 

 


Джерело: zabor.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
12
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)