У Запорізькій області виявили 17 тонн овочів з перевищеним вмістом нітратів

4 Червня 2021 13:25  0  802

У регіоніУ Запорізькій області виявили 17 тонн овочів з перевищеним вмістом нітратів

В державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби в Запорізькій області на агропродовольчих ринках за три останні місяці досліджено на нітрати майже 500 тонн рослинної продукції.

 

За результатами досліджень, не допущено до реалізації майже 17 тонн овочів та фруктів з перевищеним вмістом нітратів.

Здебільшого це ранні овочі: редис, капуста, картопля молода, помідори, огірки, кабачки. Також, перевищений вміст нітратів був встановлений і в полуниці.

 

Найбільше продукції з перевищеним вмістом нітратів було виявлено на агропродовольчих ринках міст Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Дніпрорудного.

 

Звертаємо увагу, що нітрати в перевищених кількостях можуть викликати отруєння, захворювання серцево-судинної, нервової та травної систем.

 

Тож, овочі та фрукти слід купувати лише в спеціалізованих місцях торгівлі, в жодному разі не придбавати на стихійних ринках, де відсутній ветеринарно – санітарний контроль. При купівлі овочів на ринках, вимагайте експертний висновок лабораторії, якщо купуєте в крамниці – супутні документи, які підтверджують безпечність цієї продукції.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
19
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)