У Запорізькій області цього року мають відкритися 26 дитячих таборів

3 Червня 2021 10:52  0  597

У регіоніУ Запорізькій області цього року мають відкритися 26 дитячих таборів

У 11 із них зараз проходять комплексні перевірки, а 7 уже отримали дозвіл на роботу


У Запорізькій області стартував курортний сезон. Особливості його проведення, та вимоги стосовно громад, обговорили на засіданні міжвідомчої робочої групи із підготовки та проведення курортного сезону, що відбулося у Кирилівці.

 

Голова облдержадміністрації Олександр Старух долучився до конференції в форматі онлайн, він зазначив, що держава зробила все можливе, щоб зробити курортну зону Запорізької області більш привабливою для туристів. Завдяки новим дорогам тепер до моря можна доїхати за пару годин. Значно покращились і медичні заклади Приазов’я, завершено оновлення приймальних відділень у Бердянську та Мелітополі. Є всі передумови для комфортного та безпечного сезону, — наголосив очільник області.

 

Безпечне та комфортне оздоровлення дітей – один з пріоритетів обласної влади. Цього року в області планують відкритися 26 дитячих таборів. У 11 із них зараз проходять комплексні перевірки контролюючих органів, а 7 уже отримали дозвіл на роботу. Першочергову увагу приділяють епідеміологічній безпеці, умовам проживання, санітарному стану території, чистоті і порядку на харчоблоках, відзначив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов.

 

Одним із пріоритетів для обласної влади залишається збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, недопущення їх перепрофілювання або закриття. Однак у рамках децентралізації саме територіальні громади мають бути зацікавленими у розвитку туризму, залученні інвесторів, розробці та просуванні нових проектів із поліпшення інфраструктури.

 

Держава, зі свого боку, робить все можливе для покращення умов життя людей на приморських територіях. Однак хотілося б бачити і зворотній процес – щоб якість надання оздоровчих послуг відповідала їх ціні. Для нас всіх важливо працювати в єдиному напрямку. Якщо ми об’єднаємо зусилля регіональної та місцевої влади, власників закладів відпочинку і оздоровлення, то досягнемо кращого результату, — підкреслив Олександр Старух.

 

За результатами наради надані доручення та рекомендації щодо профілактики та недопущення поширення коронавірусу серед туристів та персоналу закладів відпочинку.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)