В Запорізькій області побудують вітроелектростанцію

20 Січня 2021 13:47  0  787

У регіоніВ Запорізькій області побудують вітроелектростанцію

Голова облдержадміністрації Олександр Старух зустрівся з керівниками компанії NBT, яка планує побудувати у Запорізькій області найбільшу в Європі вітрову електростанцію «Зофія».

 

Представники норвезької компанії – Віце-президент компанії NBT, директор ТОВ «НБТ Україна» Влад Казак та регіональний менеджер компанії NBT Володимир Сібільов обговорили з керівником облдержадміністрації поточний стан реалізації проєкту.

 

- Досвід нашої області доводить, що навіть під час пандемії COVID-19 можна забезпечити економічне зростання. І це наочно демонструє успішна реалізація низки інвестиційних проєктів будівництва ВЕС. Запорізький край став українським флагманом енергогенерації за допомогою відновлюваних джерел. Ми розуміємо, що такі масштабні проєкти, як будівництво вітрової електростанції, потребують ретельної підготовки, великої кількості погоджувальних процедур та врегулювання проблемних питань. Інвестор також має працювати з людьми у громадах, щоб вони знали, що і як будується на території, де вони живуть. Бо саме через відсутність комунікації виникають різні конфлікти, - наголосив Олександр Старух.

 

За словами Влада Казака, у 2019 році компанія NBT ініціювала проєкт будівництва вітроелектростанції «Зофія» загальною потужністю 792,5 МВт на території Якимівської та Кирилівської територіальних громад в Запорізької області.

 

Загальна сума інвестиції планується в розмірі 1,2 млрд євро. Реалізація проєкту планується до кінця 2022 року. Після завершення будівництва цей об'єкт стане найбільшою береговою вітровою електростанцією Європі.

 

На сьогодні розроблена проєктна документація, отримано висновки про вплив на довкілля. У третьому-четвертому кварталі цього року планується розпочати встановлення вітрогенераторів на об'єкті.

 


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
12
Сміх
8
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)