В Україні з'явиться нове професійне свято

15 Вересня 2021 15:51  0  766

На Вкраїні та у світіВ Україні з'явиться нове професійне свято

День фінансового працівника святкуватимуть влітку

Нове свято в Україні планують прив'язати до початку збирання данини за часів Київській Русі. Професійне свято працівників фінансової сфери будуть відзначати в Україні щорічно 24 липня. Відповідний проєкт указу президента погодив уряд на засіданні 15 вересня.

 

Ініціатором запровадження в Україні нового свята стало Міністерство фінансів. Проєкт указу розроблено «з метою вшанування самовідданої праці, значного внеску у розвиток фінансової системи працівників фінансової сфери та підвищення престижності праці фінансиста».

 

У Мінфіні пояснили, що обрали дату 24 липня, тому що у цей день Православна церква України відзначає пам'ять Святої рівноапостольної Ольги.

 

«Серед українських православних святих княгиня особливо шанована, як перша жінка – володарка держави, яка першою упорядкувала збирання данини (обов’язковий податок натурою aбo грішми на користь правителя, держави, церкви (десятина) a6o іншого суспільного об'єднання)», – йдеться у пояснювальній записці до документа.

 

У Мінфіні зазначили, що на сьогодні у бюджетній сфері працюють близько 16 000 фінансових працівників: «У контексті децентралізації маємо близько 1,5 тисячі місцевих бюджетів, які всі мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, проти 12 тисяч місцевих бюджетів у 2015 році, з яких прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом мали лише близько 700 бюджетів».

 

Для того, щоб проєкт указу набув чинності, його має підписати президент. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
14
Сміх
8
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)