В Україні завтра буде оголошена загальнонаціональна жалоба

22 Січня 2021 13:04  0  1098

На Вкраїні та у світіВ Україні завтра буде оголошена загальнонаціональна жалоба

Діяльності приватних пансіонатів для літніх людей, на зразок харківського, належним чином не врегульовані державою, – Зеленський.

 

В Україні завтра, 23 січня, буде оголошено днем жалоби за загиблими у будинку для літніх людей на Харківщині. Про це під час свого візиту до Харкова повідомив президент Володимир Зеленський.

 

«Я підпишу указ, завтра буде день жалоби на державному рівні», ‒ сказав Зеленський.

 

Зеленський вважає, що питання діяльності приватних пансіонатів для літніх людей, на зразок харківського, де сталася смертельна пожежа, належним чином не врегульовані державою, й хоче виявити у країні всі подібні об'єкти.

 

«Думаю, що треба ставити задачу по всій країні знайти такі об'єкти, щоб ми знаходили їх не в такі трагічні моменти, коли пожежа, коли втрачені життя 15 людей», ‒ зазначив він.

 

Голова держави зауважив, що «у людини чи декількох людей», у власності яких перебував згорілий будинок для літніх людей, вже виявлено у Харкові шість подібних об'єктів. За його словами, ці об'єкти різні, деталі з'ясовуються.

 

21 січня о 15:03 у Харкові у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі. До гасіння пожежі залучались 50 осіб та 13 одиниць техніки. О 16:53 пожежу було ліквідовано. На місці пожежі знайшли тіла 15 людей. Дев'ятеро осіб було врятовано – їх госпіталізовано до лікарень. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
20
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)