В Україні хочуть дозволити дітям-сиротам жити в прийомних сім'ях до 23 років

1 Жовтня 2020 16:02  0  310

На Вкраїні та у світіВ Україні хочуть дозволити дітям-сиротам жити в прийомних сім'ях до 23 років

Йдеться про дітей-сиріт, які мають інвалідність.

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній раді дозволити дітям-сиротам жити в прийомних сім'ях до 23 років. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

 

«Комітет рекомендує Верховній раді прийняти в цілому як закон законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що мають інвалідність» № 3594», – сказано в повідомленні.

 

Згідно з цим законом, прийомні діти та вихованці після досягнення 18-річного віку зможуть за вибором продовжити проживати і виховуватися у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу до закінчення навчального закладу (тобто не будуть зобов'язані це робити, як це було раніше).

 

1 вересня Рада за основу схвалила закон, який дозволяє дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які мають інвалідність, жити в прийомних сім'ях до 23 років.

 

Нагадаємо, що Кабмін збільшив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю.


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)