В Україні вводять податок з продажів електронних послуг

3 Червня 2021 13:30  0  638

На Вкраїні та у світіВ Україні вводять податок з продажів електронних послуг

Для осіб, які здійснюють послуги в сфері електронної комерції, вводять спрощену процедуру реєстрації та сплати ПДВ на послуги, які вони надають в Україні.


Парламент ухвалив у другому читанні законопроект про так званий "податок на Google", який передбачає введення податку з продажів електронних послуг. Рішення було прийнято під час засідання Ради у четвер, 3 червня.

 

Відповідно до закону, для осіб, які здійснюють послуги в сфері електронної комерції, вводять спрощену процедуру реєстрації та сплати податку на додану вартість на послуги, які вони надають в Україні.

 

Закон також вносить зміни до Податкового кодексу. З нього хочуть виключити норму, згідно з якою резиденти при виплаті нерезидентам доходу за виробництво та/або розповсюдження реклами повинні платити податок за ставкою 20% суми таких виплат за власний рахунок.

 

Від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання освітніх послуг. Також документ включає нерезидентів в перелік осіб, які реєструються платниками ПДВ, і встановлює правила визначення місця поставки електронних послуг (B2C).

 

Нерезидентів звільняють від обов'язку реєструвати податкові накладні. Крім того, вводиться електронний сервіс для нерезидентів для їхньої комунікації з контролюючим органом України.

 

Законом також передбачена спрощена процедура реєстрації платника ПДВ для постачальників-нерезидентів, яка може здійснюватися віддалено в електронній формі на спеціально розробленому веб-порталі. Сплата податкового зобов'язання для нерезидента буде в іноземній валюті.

 


Джерело: korrespondent.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)