В Україні введуть електронні гарантійні талони на техніку

1 Липня 2021 14:21  0  615

На Вкраїні та у світіВ Україні введуть електронні гарантійні талони на техніку

У разі надання гарантійних зобов'язань в електронному вигляді виробник забезпечує можливість реєстрації придбаного товару на офіційному сайті виробника.


Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект №4185, який передбачає введення електронних гарантійних талонів на техніку. Рішення прийнято на засіданні парламенту в четвер, 1 липня.

 

Відповідно до закону, суб'єкт господарювання може надавати споживачу доступ до експлуатаційних документів на технічно складні побутові товари (до паспорту або будь-якого іншого документу, який додається до товару) в електронному вигляді на офіційному сайті виробника.

 

У разі надання гарантійних зобов'язань в електронному вигляді виробник забезпечує можливість реєстрації придбаного товару на офіційному сайті виробника в установленому ним порядку.

 

На вимогу споживача продавець повинен надати експлуатаційні документи на техніку і в паперовому вигляді.

Зазначається, що порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів визначає Кабінет міністрів.

 


Джерело: korrespondent.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)