В Україні рекордно зросли ціни на газ

2 Липня 2021 15:38  0  1234

На Вкраїні та у світіВ Україні рекордно зросли ціни на газ

На європейському ринку ціни на газ також продовжують зростати, і це відбивається на внутрішньому ринку


В Україні вартість природного газу на торгах перевищила позначку в 15 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Про це повідомляє Українська енергетична біржа.

 

Як зазначає Європейська правда, такий показник є абсолютним рекордом за всю історію.

 

За день до цього середньозважена ціна природного газу на УЕБ була на рівні 13,4 тисячі гривень за тисячу кубів. За день вартість газу зросла більш ніж на 1500 гривень.

 

Зазначається, що на європейському ринку ціни на газ також продовжують зростати, і це відбивається на внутрішньому ринку.

 

За даними УЕБ, приведена вартість природного газу в нідерландському хабі TTF до кордону України станом на 2 липня склала 16,637 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Ця вартість враховує ціну газу на хабі, вартість транспортування по газопроводах Європи, тариф для точки входу в ГТС України і ПДВ.

 

Причинами зростання цін на природний газ є високий попит, низькі запаси в сховищах, а також зловживання російського Газпрому, який штучно обмежує обсяги поставок палива на європейський ринок.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
7
Сміх
22
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)