В Україні вперше продали в'язницю на аукціоні – такої ціни не очікував ніхто

4 Червня 2021 09:25  0  922

На Вкраїні та у світіВ Україні вперше продали в'язницю на аукціоні – такої ціни не очікував ніхто

Львівська колонія №48 стала першою, успішно проданою в рамках "Великого аукціону в'язниць" – бюджет отримає понад 120 млн гривень


Після недавнього провалу "тюремного" аукціону Міністерству юстиції України все ж вдалося пустити з молотка виправну колонію. Про це повідомив глава Мін'юсту Денис Малюська.

 

Зокрема, було продано Львівську виправну колонію №48, яка знаходиться на вулиці Хуторівка, 2. Причому в результаті торгів вартість лота виросла майже втричі – з 132,6 млн до 377,5 млн гривень.

 

За право купити колонію боролися сім учасників аукціону, зазначив Малюська. Але хто саме став новим власником колонії, він не уточнив.

 

Це стало першим вдалим продажем в рамках "Великого розпродажу в'язниць" – покупця для виставленої раніше Ірпінської колонії так і не знайшли. Гроші від реалізації колонії на 30% підуть до державного бюджету, а 70% – на відновлення тюремної інфраструктури.

 

Разом з колонією була продана територія площею більше 13 гектарів.

76

 


"Замість занедбаного і розваленого хламу ми отримаємо нові в’язниці, які відповідають європейським стандартам та не є ганьбою для держави! Коротше кажучи, в’язничну реформу не спинити!" – додав очільник Мін'юсту.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
4
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)