В Україні понад мільйон онкохворих - МОЗ

20 Січня 2021 13:33  0  278

Здоров'яВ Україні понад мільйон онкохворих - МОЗ

Більше третини випадків злоякісних новоутворень були виявлені на третій і четвертій стадії захворювання, зазначив Максим Степанов.


В Україні налічується понад мільйон громадян з онкологічними захворюваннями. Про це сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу в середу, 20 січня.

 

"Кількість людей, які страждають на онкологічні захворювання, в Україні зараз більше 1 мільйона. Щорічно рак стає причиною смерті до 80 тисяч громадян", - зазначив Степанов.


За його словами, в 2019 році 35% випадків злоякісних новоутворень були виявлені на третій і четвертій стадії захворювання.

 

"Такі показники демонструють недостатню обізнаність про симптоми злоякісних новоутворень як серед лікарів первинної ланки, так і серед населення", - вважає міністр.

 

Степанов повідомив, що МОЗ вже розробило і готує до впровадження Національну стратегію контролю онкозахворювання до 2030 року. Її впровадження почнеться найближчим часом.

 

Міністр додав, що планується розширювати перелік послуг з діагностики та лікування онкозахворювань за програмою медгарантій.

 

"У 2020 році послуги з діагностики онкозахворювань надавали 118 медустанов. У 2021 році ми будемо максимально розширювати перелік таких послуг", - запевнив Степанов.


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
7
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)