В Україні двоє медиків отримали інвалідність через COVID-19

5 Жовтня 2020 14:49  0  809

На Вкраїні та у світіВ Україні двоє медиків отримали інвалідність через COVID-19

Двоє медиків отримали третю групу інвалідності, ще двоє - відсоток втрати працездатності, кажуть у МОЗ.


Двоє українських медиків отримали третю групу інвалідності через коронавірус.

 

Про це заявила заступник голови МОЗ Ірина Микичак на брифінгу в понеділок, 5 жовтня.

 

"Порядок і критерії встановлення стійкої втрати працездатності регламентується... Наказом Міністерства охорони здоров'я №420, де, власне, розписується... Він включає в себе всі можливі ускладнення і види порушення функцій, які можуть виникнути внаслідок захворювання на коронавірусну хворобу. Зокрема, ураження легень, серця, нирок, головного мозку та інших... Станом на 2 жовтня 2020 року в обласні медико-соціальні експертні комісії в наших областях звернулося лише 8 медичних працівників. З них двом було встановлено третю групу інвалідності, двом - відсоток втрати працездатності і двом продовжений листок непрацездатності для тривалого доліковування", - сказала Микичак.

 

За її словами, медикам встановлюється інвалідність через COVID-19, що класифікується як професійне захворювання, нещасний випадок на виробництві.

 

"У цілому на сьогоднішній день в Україні мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби 16 тис. 387 медичних працівників.

Лідирують в цьому рейтингу Тернопільська область, місто Київ і Київська область, Львівська область, Чернівецька область, Івано-Франківська область і Закарпатська область. Тобто, в цих областях найбільша чисельність медичних працівників, які перехворіли на коронавірусну хворобу", - підсумувала заступник міністра.

 

Раніше глава МОЗ пояснив, звідки "справедливість" у зарплатах лікарів. "Cправедливу" зарплату в МОЗ вираховували, виходячи зі статистики: середньої зарплати в Україні з різних галузей.


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
19
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)