В Пологівських школах почали тестувати Всеукраїнську школу онлайн

30 Грудня 2020 09:23  0  634

Події містаВ Пологівських школах почали тестувати Всеукраїнську школу онлайн

З 11 грудня розпочала свою роботу “Всеукраїнська школа онлайн” — платформа для викладачів та учнів 5-11 класів. Головна мета - зробити навчальний процес доступним, надати безкоштовний, якісний освітній контент, який стане у нагоді як викладачам, так і учням.

 

Головне, що відомо про платформу:


Вона безкоштовна та налічує 18 навчальних курсів.
Постійно доповнюється і оновлюється: плани у розробників великі.
Мобільні оператори Київстар, Водафон та Лайфселл забезпечать безкоштовний доступ до застосунку та сайту платформи. Ця платформа не є обов'язковою, але може розвантажити вчителів та допомогти учням краще сприйняти матеріал.

 

Хто створив платформу?


Платформу для дистанційної освіти “Всеукраїнська школа онлайн” створила на замовлення держави громадська спілка “Освіторія”. Над проєктом працювали 73 вчителя з усієї України, методисти, мовні редактори та інші члени команди. Зокрема, з викладачами навіть працювали актори, аби навчити освітян працювати з відео.

 

Чи використовують її вчителі?


Вчителі Пологівського району охоче почали використовувати платформу. Так, за словами директора Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи №2 Волощука Богдана Миколайовича, платформою викладачі користуються і задоволені. Своїми враженнями поділилася і вчителька фізики гімназії “Основа” Ірина Дадіані:

 

“Викладачі нашої гімназії активно опробовують цю платформу. Особисто для мене “Всеукраїнська школа онлайн” є допомогою у навчальному процесі. Також, якщо вчитель не має технічної змоги вести онлайн-урок, платформу можна використовувати з учнями для ознайомлення із новими темами. У нинішніх реаліях для дистанційного навчання — чудове рішення”.


Викладачка також зауважила, що хоч і продовжує самостійно вести уроки онлайн, але звертається до платформи за відеозаписами експериментів:


“Мій предмет передбачає проведення експерименту. На жаль, у закладі є не все обладнання, а на платформі розміщені всі експерименти, які варто продемонструвати учням під час навчального процесу”.

 

Під час створення навчального контенту автори намагалися використати всі можливі способи передачі інформації: відео, презентації, конспекти, пояснення на прикладах із близьких до сучасних дітей сфер, а саме відомих сьогодні науковців, соціальних мереж, YouTube та Тік Ток. Інновацію у сфері української освіти підтримали і у дитячому фонді ООН ЮНІСЕФ в Україні.

 

Зауважимо, що платформа буде розвиватися і надалі. Так, з нового року до ВШО планують додати і кабінет вчителя. Також збільшити кількість уроків із 400 до 800.

 

Крім того, продовжать адаптувати і формати подачі інформації під учнів з різними потребами: якщо сьогодні, наприклад, у відео є субтитри та можливість керувати швидкістю, то у новому році буде здійснюватися і переклад на жестову мову і додано звукові доріжки для прослуховування матеріалу у формі підкасту.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
1
Сміх
1
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)