Мешканці села в Пологівському районі добилися його перейменування Есть видео

8 Листопада 2021 13:15  0  2412

На районіМешканці села в Пологівському районі добилися його перейменування

Як корабель назвеш, так він і попливе. Саме такої думки жителі села на Пологівщині, які понад 5 років боролися за перейменування

 

 

Населений пункт після декомунізації отримав назву Більмак. Вона не прижилася та стала причиною скандалів, судових засідань та нервів, які люди витратили за роки боротьби. Крапку в ситуації у жовтні цього року поставила Верховна Рада, яка своїм рішенням постановила: Більмака на карті не буде.

 

За останні 5 років це вже третє перейменування населеного пункту. У громаді кажуть, хвилюватися через реєстраційні моменти жителям не потрібно. Бігти змінювати документи без необхідності також не варто, а громада і так мала проводити процедуру перереєстрації згідно з територіальною реформою.

 

Дорожні показчики на в’їзді тут поки ще і зі старою, і вже з новою назвою. Місцеві жителі кажуть: вдячні депутатам свого округу та всім, хто допоміг переназвати селище. Нова назва не змінила життя кардинально та цього й не очікували, кажуть активісти.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

32
Супер
8
Сміх
3
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)