В Оріхові збудували сучасну гімназію та стадіон (ФОТО)

20 Липня 2021 15:19  0  871

На районіВ Оріхові збудували сучасну гімназію та стадіон (ФОТО)

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Запорізькій області у селі Преображенка на Оріхівщині розбудовано унікальну гімназію, а в смт. Комишуваха завершено будівництво та введено в експлуатацію стадіон.

 

До відома: навчальний заклад «Основа» працює понад 30 років, об’єднавши дві восьмирічні школи. Гімназія розпочала роботу у 1990 році. На сьогодні тут організовано інклюзивне навчання, створено психолого-соціальну службу, з дітьми працюють логопеди, обладнано два сучасних комп’ютерних класи, медіатеку та ресурсну кімнату. У 2019 році розпочалась реконструкція будівлі, у результаті була замінена та утеплена покрівля, водостоки, встановлено енергозберігаючі вікна і двері, здійснено монтаж системи пожежної сигналізації, сповіщення та управління евакуації людей при пожежі, пандуси тощо. Гімназія стала зручною, сучасною та комфортною для навчання дітей.

 

 Тим часом, у смт. Комишуваха новий стадіон вже готовий приймати гостей. Спортивний майданчик має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань.

 

 Як повідомили в Запорізькій ОДА, загалом, у регіоні створять 450-500 нових місць для спортивного відпочинку.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
5
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)