В Оріхові пройшов шаховий турнір пам`яті тренера Валентина Михайленка Есть фото

16 Березня 2021 14:47  0  424

Новини ОріховаВ Оріхові пройшов шаховий турнір пам`яті тренера Валентина Михайленка

Минулої суботи в Оріхові на базі будинку дитячої творчості відбувся турнір-меморіал з бліц-шахів пам’яті тренера-викладача Валентина Семеновича Михайленка. У ньому взяли участь 34 шахісти різного віку з Оріхова, Токмака, Бердянська.


Відкрила турнір директор закладу Любов Ярова. Присутні були і рідні тренера: дружина Ірина, дочка Альона, зять Олег і онук Назар.


Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Валентина Семеновича Михайленка (1944- 2020 рр.), який в різні часи працював керівником шахового гуртка у будинку піонерів, ДСТ «Колос» і міській дитячо-юнацькій спортивній школі, більше 20 років керував шаховим клубом «Дебют».


Турнір з блискавичних шахів проходив у 9 турів. Головним суддею була колишня вихованка В.Михайленка, наша землячка, керівник шахового клубу «Думка» з Бердянська Наталія Москалець, міжнародний майстер спорту з шахів, арбітр ФІДЕ.


За підсумками змагань були названі імена переможців, яким було вручено кубки, медалі, грамоти і грошові призи.


Перше, друге і третє місця серед дорослих гравців посіли Віталій Сердюк, Олексій Рожок і Денис Маляр з Токмака, всі троє - кандидати у майстри спорту з шахів.


Серед юних шахістів місця розподілилися так: перше місце зайняв Данило Маляр, першорозрядник з Токмака; друге - Софія Москалець, кандидат у майстри спорту з Бердянська, третє – першорозрядник Іван Бойко з Бердянська.


Призи також отримали наймолодші учасники турніру оріхівці Павло Панкевич та Маргарита Оніщенко з і найстарший шахіст 72-річний Олексій Марич(с.Копані).Солодкими призами порадували юних шахістів.


Родина В.С.Михайленка щиро вдячна організаторам турніру, колективу Оріхівського будинку дитячої творчості і особисто директору Любові Яровій, головному судді Наталії Москалець, спонсорам - депутату Пологівської районної ради Аллі Лісаченко, колишньому вихованцю тренера Руслану Водяницькому, подружжю Петрових, всім, хто надав фінансову підтримку в проведенні заходу, і учасникам турніру.


 


Джерело: Тамара КУРОЧКІНА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)