В Ожерельному відкрили простір громадської активності

7 Вересня 2021 09:18  0  959

На районіВ Ожерельному відкрили простір громадської активності

У суботу, 4 вересня, на території с. Ожерельне Басанського старостинського округу відбулося урочисте відкриття місця громадської активності, що було облаштоване групою самодопомоги «Ожерельне»

 

Групу було створено в листопаді минулого року п’ятьма активістками села Ожерельне: Сайгак Ніною, Подою Любов’ю, Табарною Ольгою, Світланою Ізотовою та їхнім лідером Лілією Войновською. Їх метою була допомога у вирішенні різних проблем жителів свого села і громади в цілому. З цією метою дівчата створили та захистили проект під назвою «Облаштування місця громадської активності».

 

Простір громадської активності створено для зустрічей та соціалізації задля попередження соціальної ізоляції, підвищення активності серед вразливих категорій населення, зокрема, для багатодітних і самотніх матерів, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та безробітних. Облаштовано територію з урахуванням рівного доступу та із дотриманням необхідних норм безпеки.

 

Захід втілено завдяки участі у конкурсі малих грантових ініціатив з мобілізації та розширення можливостей громад за проєктом «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що впроваджується Українським жіночим фондом у партнерстві з ГО «Укрпростір», БФ «Добробут України», ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» та Черкаською агенцією регіонального розвитку, за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.


За кошти проєкту для облаштування місця громадської активності в с. Ожерельному придбано вуличний комплекс Спорт 4.1, балансир зі спинкою, урни вуличні, лавочки.

 

Ініціативу підтримало керівництво Пологівської міської ради. За кошти міського бюджету було проведено грейдерування території зони відпочинку, виділені матеріали для облаштування заїзду та для бетонування анкерів інвентарю дитячого майданчику і павільйону, придбаний туалет та встановлені додаткові ліхтарі.

Не залишилися осторонь і представники бізнесу. Товариство з обмеженою відповідальністю «Романцови і Ко» та «Аванте»» допомогли в облаштуванні альтанки.

 

Привітати господарів з відкриттям об’єкту завітали міський голова Юрій Коноваленко, староста Басанського старостинського округу Сергій Цикало та директор громадської організації «Укрпростір» Наталія Селюкова. Символічно гості перерізали стрічку та побажали дівчатам не спинятися на досягнутому.

 

Святкову програму для мешканців та гостей села Ожерельне підготували творчі колективи КУ «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, Басанського СК № 1 та Басанського СК № 2. Під час заходу працювала виїзна торгівля. Свято завершилось феєричний фейєрверком та дискотекою під зоряним небом!

 

Довідково:
На території Пологівської міської територіальної громади було створено три групи самодопомоги та облаштовано простори для соціальної підтримки мешканців громади:

 

- створення Платформи соціальної підтримки за адресою вул. Шевченка, 23, с. Інженерне, де передбачається облаштування самого простору через придбання ноутбуку, фліпчарту, принтеру, шафи для зберігання, столу дитячого і 2 стільців, встановлення двох вуличних інформаційних стендів в с. Інженерне;

 

- облаштування в с. Ожерельному місця громадської активності, під час якого буде придбано вуличний комплекс Спорт 4.1, балансир зі спинкою, урни вуличні, лавочки;

 

- облаштування Простору взаємодії та підтримки «МІСЦЕ СИЛИ» в будівлі старостату за адресою с. Семенівка, Пологівська ТГ, вул. Кирилівська, 6, для чого буде придбано 5 фітмячів, 10 килимків для фітнесу, вентилятор з охолодженням, кнопка виклику, дитячій стіл, 2 стільці, ролети світлозатемнюючі, проектор, кронштейн потолочний, тканина для екрана, адаптер Unnlink, шнур до комп'ютера, світильник.

 

Кожна група на облаштування простору від організаторів проєкту отримала фінансування близько 50 тис. грн. Обов’язковою умовою було підтримка ініціатив з боку місцевої влади.

 

 

 

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)