ВООЗ зробила заяву щодо дітей і коронавірусу

24 Червня 2021 09:58  0  863

Здоров'яВООЗ зробила заяву щодо дітей і коронавірусу

Дітей і підлітків можна вакцинувати від коронавірусу. Про це вперше з початку пандемії Covid-19 заявила Всесвітня організація охорони здоров'я. Такими є її оновлені рекомендації — йдеться на сайті організації.

 

" Діти і підлітки, як правило, переносять коронавірус в легшій формі в порівнянні з дорослими. Тому, якщо вони не входять в групу з вищим ризиком важкого Covid-19, їх потрібно вакцинувати в менш терміновому порядку, ніж літніх людей, людей з хронічними захворюваннями та медичних працівників", — інформують на сайті ВООЗ.

 

Раніше організація заявляла недостатність даних про вплив вакцин проти Covid-19 на дітей, тому не радила вакцинувати їх.

 

Міністерство охорони здоров'я готується до вакцинації дітей. Поки пріорітетом у вакцинації є доросле населення, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Додав, що жодна з вакцин проти коронавірусу, які зареєстровані в Україні, не мають дозвіл вакцинувати людей віком до 18 років.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)