В області повідомили, що ремонтувати дорогу в селі Басань в цьому році не будуть

1 Липня в 14:31  0  823

Події містаВ області повідомили, що ремонтувати дорогу в селі Басань в цьому році не будуть

На початку червня виконавчий комітет Пологівської міської ради в черговий раз звернувся до Запорізької ОДА та Державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області» з проханням в найкоротший час вирішити актуальне питання щодо проведення ремонтних робіт по відновленню асфальтного покриття частини автомобільної дороги О 081983 Чернігівка-Новополтавка-Семенівка-Басань, ділянки км 30+400.

 

Пошкодження ділянки виникло у зв’язку з інтенсивним рухом великовантажного автотранспорту та на даний час може призвести до аварійної ситуації, а також значного ускладнення руху на ділянці розміром 60 м2.

 

Відповідна аварійна ділянка автомобільної дороги, що потребує негайного вирішення питання проведення ремонту знаходиться за адресою Пологівський район, с. Басань, вул. Центральна, в районні будинку № 255.

 

Дана ситуація викликає обурення місцевих мешканців, радикально налаштовані мешканці готові до протесту, включаючи перекриття автомобільного руху на відповідній ділянці автомобільної дороги.

 

Фотоматеріали щодо стану частини вищезазначеної автомобільної дороги та інші матеріали були додані до листів.

 

На дане звернення Пологівська міська рада отримала наступну відповідь:

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
4
Сміх
20
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)