Свій ювілей відзначив Володимир Малінкін, пологівський хірург Есть фото

17 Вересня 2021 08:20  0  2305

ОсобистістьСвій ювілей відзначив Володимир Малінкін, пологівський хірург

Малінкін Володимир Олексійович — пологівський лікар-хірург, травматолог, народився 12 вересня 1951 року. Професіонал своєї справи, нагороджений відзнакою “За заслуги перед Пологівским районом” у 2013 р. та занесений до районної Книги Пошани того ж року. Про цю людину знає кожен пологівчанин, тож і ми не могли оминути увагою сімдесятиріччя Володимира Олексійовича.

 

Найкраще про видатного лікаря розкажуть саме його колеги. Ми поспілкувалися із Гапоненком Олександром Івановичем, людиною, що знає нашого ювіляра вже понад 35 років.


Володимир Олексійович уродженець Новгородщини. Проходив строкову військову службу у авіаційному полку, дослужився до звання старшини. Під час служби Володимир Малінкін вирішив вступати до медичного університету. Маючи право виходу за межі військової території, таємно склав іспити і отримав бажане запрошення на навчання.

 

oly


Але на цьому етапі життя доля могла повернути в інший бік, бо командир за певних обставин вирішив не відпускати Володимира Олексійовича. Та все ж таки ми маємо видатного хірурга: юнак вступив та успішно закінчив медичний університет.


Після навчання молодого спеціаліста було направлено працювати на Житомирщину. Туди він поїхав разом зі своєю дружиною Тетяною Олексіївною, з якою одружився під час навчання. Відразу почав працювати, не встиг навіть розкласти речі. Із подякою приймав увесь досвід від тодішніх наставників і багато практикувався.

 

Після практики на Житомирщині 1985 року приїхав до Поліг. Тут працював травматологом, поєднуючи свою діяльність у хірургії. Із 1987 по 1989 рік очолював травматологічне відділення. За професіоналізм та людські якості Малінкіна Володимира Олексійовича було обрано головним лікарем.

 

oly

 

“У ті часи претенденти на посаду головного лікаря обиралися, а не призначалися. Таким чином, із 1989-го року по 2002р. Володимир Олексійович пропрацював головним лікарем Пологівської центральної районної лікарні, — ділиться Олександр Іванович. — Це були складні часи становлення нової країни, але кмітливість та комунікабельність Володимира Олексійовича допомогла нашій лікарні гідно витримати ці часи”.

 

До речі, посаду головного лікаря Пологівської ЦРЛ Володимир Малінкін поєднував із практикою в хірургічному відділенні: на посаді головного лікаря оперувати не переставав. Володимир Олексійович до сьогодні працює хірургом у нашій лікарні і любить повторювати: «Скальпель у мене ніхто не відбере».

 

Його колега Олександр Іванович називає хірургію тим, заради чого Володимир Олексійович прийшов у медицину. Також зазначає особливості шанованого хірурга:
“Наполегливість, працездатність, порядність, широкий кругозір. Саме широкий кругозір дуже захоплює. Володимир Олексійович може швидко розібратися в будь-якій галузі, дати правильні відповіді на багато складних питань, як він сам говорить: «Ми знаємо мало, але знаємо це твердо!»

 

Знаного хірурга колеги цінують ще за те, що він може завжди дати пораду і в професійній діяльності, і в особистому житті. Щирий, привітний та усміхнений, професіонал своєї справи — неймовірний хірург Малінкін Володимир Олексійович. Щиро вітаємо Вас із сімдесятиріччям та зичимо і надалі залишатися таким же активним, амбіційним, ніколи не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед, продовжувати свою справу.

 

oly

 

Люди цього потребують. Дякуємо за Вашу працю!

 

 


Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

51
Супер
7
Сміх
5
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)