В Україні готуються до утилізації старих авто

7 Вересня в 07:00  0  1668

На Вкраїні та у світіВ Україні готуються до утилізації старих авто

Утилізації підлягають авто, які були конфісковані та непридатні до експлуатації


Державна фіскальна служба підготувала проект постанови про утилізацію старих автомобілів, які перейшли у державну власність.


Утилізації підлягають авто, які були конфісковані за порушення митних норм або за рішенням суду, не відповідали екологічним нормам, а також непридатні до експлуатації. Зазначається, що в першу чергу під утилізацію підуть авто, вироблені до 2010 року, які, на думку авторів проекту, шкодять екології.


Перед утилізацією МВС перевірить машину по базах даних викрадених авто і на підробку номерів. Також підприємства, які проводять утилізацію, повинні будуть попередньо провести техекспертизу автомобіля. Придатні деталі виставлять на продаж, а сталеве відправлять на металобрухт. Переробляти машини будуть за рахунок держави.


Автомобілі, придатні до експлуатації, які відповідають еконормам, можуть бути розмитнені за існуючими тарифами та продані або передані державним структурам. Також перед утилізацією ДФС зобов’язана буде за 15 днів до відправлення на переробку попередити власника авто про можливість розмитнити і забрати авто або заплатити штраф і вивезти з країни.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)