Українцям ускладнять отримання субсидій

2 Серпня в 07:21  0  679

На Вкраїні та у світіУкраїнцям ускладнять отримання субсидій

У Кабміні визначили перелік майна, наявність якого не дозволить українцям оформити субсидію. Держдопомогу на оплату комунальних послуг сім’я не отримає, якщо володіє автомобілем або площа житлового приміщення перевищує середньостатистичну.

 

Такі принципи прописані в постанові уряду №329 від 27 квітня 2018 року.

 

Нерідкі випадки, коли громадяни здають квартири в оренду з оформленою субсидією на оплату комунальних послуг. При цьому власники житла не тільки отримують доходи, але і володіють транспортними засобами та іншими предметами розкоші.

 

У нових правилах оформлення державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг значиться, що при наявності в сім’ї машини, якій менше п’яти років з моменту випуску, в оформленні субсидії відмовлять. Виняток становлять мопед і автомобіль, надані органом соцзахисту населення.

 

При цьому в декларації про доходи з’явиться нова графа «інші доходи», куди буде необхідно вписувати дохід, отриманий від здачі в оренду житлової нерухомості.

Джерело: facenews.ua

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 02.08.2018 10:14
Навіть і в Польщі працюють, в кварирі проживають квартиранти, з них вони отримують гроші за оренду житла, а цим власникам квартир- ще й субсидія призначена...
А постанова КМ України № 329-не досконала та суперечлива..
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)