Юний пологівець у "Топ-25 найвидатніших дітей України” Есть фото

9 Вересня 2020 08:53  0  1702

Знай нашихЮний пологівець у "Топ-25 найвидатніших дітей України”

Новий формат літніх канікул з обмеженнями і заборонами не завадив юному пологівцю Всеволоду Ромашову провести літо весело, пізнавально та креативно.


У переліку творчих здобутків хлопця багато перемог від участі у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях: «Золоті таланти України», «Чарівний світ», «Чарівні мелодії», «ZaГрай fest-весна», «Home Onli Fest» та ін.


Всеволод активно самореалізується в модельній кар'єрі, брав участь у фотоконкурсах «Маленький король України», «Король подіуму», «Король літа», «Володар води».


Вдома у талановитого хлопця безліч нагород та відзнак: більше 100 дипломів, 40 кубків, 6 корон, медалей, грамот та інших пам'ятних знаків, які він привозив з усіх куточків нашої держави.


Під час карантину хлопець активно брав участь в різних онлайн конкурсах.


Наприкінці серпня у Києві в музеї Пирогово відбулася презентація четвертої книги дитячих талантів, яка щороку об'єднує талановитих дітей з усіх куточків країни, - "Найвидатніші діти України".


Пологівець Всеволод Ромашов посів почесну позицію у рубриці "Топ-25 найвидатніших дітей України".


Крім цього, хлопцеві вдалося відвідати чудове місце зустрічі юних українських талантів та зірок в столиці України та отримати масу вражень та позитивних емоцій.


Своїми досягненнями Сєва завдячує педагогам-наставникам: Тетяні Чернявській, Катерині Кодак, Лілії Гайдук, а також своїй мамі і сестричці, які стали найвідданішими фанатами та групою підтримки для юного таланта.


Вітаємо юного земляка з черговим високим досягненням.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
4
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)