Юні пологівчанки отримали розряд кандидатів у майстри спорту з гандболу

8 Липня 2020 08:17  0  1298

Знай нашихЮні пологівчанки отримали розряд кандидатів у майстри спорту з гандболу

14-річні Поліна Данилець та Аліна Адамян за короткий термін у спорті досягли неабияких висот.

 

Грою у гандбол дівчата захопилися ще з 8 років. Починали грати у шкільних командах, потім пішли навчатися до Пологівської ДЮСШ. Відтоді не уявляють свого життя без улюбленого виду спорту.У змаганнях не раз здобували перемогу і славу для спортивної школи.

 

Дівчата мають безліч трофеїв. Загальну кількість змагань, у яких доводилось брати участь, і полічити важко. Роки наполегливих тренувань сформували у дівчат витримку та наполегливість, завдяки чому стали найкращими гравцями команди.Під час змагань з гандболу до ДЮСШ, де себе вже зарекомендували Аліна і Поліна, приїздили тренери відомих спортивних команд із різних куточків України.

 

Саме під час гри талант дівчат помітити представники престижного Херсонського вищого училища фізичної культури. Їм запропонували вступити до закладу і освоювати гандбольну гру професійно. Навчальний заклад сформував не одного успішного гравця міжнародного рівня. Після обговорення пропозиції з батьками та тренером Вадимом Дорошенком дівчати прийняли рішення вчитися далі і вступили до Херсонського училища у 2019 році.

 

Рік навчання був нелегким: посилені тренування, розлука з батьками та друзями, новий колектив в команді - все давалось в знаки, але тверде рішення бути кращими утримувало спортсменок від кроку назад. Дівчата послаблень собі не дають. Не дивлячись на карантинні обмеження, тренувалися, виконуючи відео вправи, разом виходили грати і тренуватись на стадіон та спортивні майданчики аби не втратити набутих навиків.

 

Тримати себе у формі - це наша першочергова задача, нашим стимулом для розвитку є любов до спорту, до своєї справи. Вибір робили усвідомлено, тому розуміємо, що несемо відповідальність за команду, вклад та сподівання наших тренерів. Їм найбільша дяка, саме вони нас надихають та стимулюють на нові перемоги, - ділиться новоспечена кандидат у майстри спорту Поліна Данилець.

 

Протягом року пологівчанки брали участь у чемпіонаті України по класичному гандболу в команді міста Херсон. Після перемоги деякі з дівчат 2005 року народження отримали КМС. Серед таких і наші героїні.

 

Результатом наполегливої праці стало присвоєння високого звання у спорті - кандидатів у майстри спорту з класичного гандболу. Здавалось, колись така недосяжна мета тепер стала реальністю для Аліна та Поліни.

 

Дівчата не збираються зупинятися на досягнутому, у недалекому майбутньому бачать себе членами жіночої гандбольної команди “Дніпрянка” м. Херсон. А туди беруть тільки найкращих.

 

Вже в липні дівчата їдуть до Скадовська, де проходитиме наступна підготовка до чемпіонату України з гандболу.

 

Бажаємо спортсменкам взяти нову висоту і отримати бажаний результат!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

25
Супер
1
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)