Юнаки, яким виповнилося 18 років, повинні з'явитись до військкомату

4 Листопада 2020 09:13  0  1237

На районіЮнаки, яким виповнилося 18 років, повинні з'явитись до військкомату

Військовими комісарами Запорізької області проводиться цілеспрямована робота щодо підготовчих заходів до призову громадян України на строкову військову службу та відправлення їх до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні - грудні 2020 року.

 

Розпорядженням обласного військового комісара від 28 серпня 2020 року визначено завдання районним (міським) військовим комісаріатам щодо подачі призовників на попередній огляд їх обласною медичною комісією та з подальшим формуванням в команди.

 

Станом на 25 жовтня 2020 року районними та міськими військовими комісаріатами сформовано групу з 569 призовників або 73,9%.

 

Показники деяких військових комісаріатів Запорізької області: Василівський районний військовий комісаріат згідно графіку 40, фактично - 39; Новомиколаївський районний військовий комісаріат згідно графіку 11, фактично - 12; Пологівський районний військовий комісаріат згідно графіку 27, фактично - 23.

 

Військовий комісар Пологівського РВК нагадує: юнаки, яким виповнилося 18 років, повинні з'явитись до військкомату.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
5
Сміх
8
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)