Укрпошта спрощує тарифи на послугу «Прискорена пошта»

12 Квітня в 09:43  0  595

АктуальноУкрпошта спрощує тарифи на послугу «Прискорена пошта»

Відтепер послуга експрес-доставки «Прискорена пошта» є на 30-40% дешевшою, ніж у інших операторів.


За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни Укрпошта запрошує скористатися сервісом «Прискорена пошта».

 

Ми пропонуємо:
– Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (У межах України, у межах області та між обласними центрами, у межах обласного центру).

 

Кожен клієнт, скориставшись прайсом,, зможе самостійно прорахувати вартість прискореної доставки.


– Нові діапазони маси відправлень – 0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг. Ви матимете змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі посилки.

 

До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою – довжиною найбільшої сторони.


– Фіксовану доплату за адресну доставку або забір.

 

За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси. Прагнучи активно розвивати адресну доставку, Укрпошта зменшила плату за забір та доставку.


– Зменшення доплат за доставку в село в межах однієї області з 30 грн. до 9 грн.


– Нові конкурентні тарифи.

 

Ми пропонуємо зменшення тарифів для відправлень великої маси. В середньому наші тарифи залишаються на 30-40% меншими від тарифів інших учасників ринку.

 

«Відтепер компанія пропонує клієнтам більш вдосконалену і якісну послугу «Прискорена пошта».

 

Ми не тільки доставляємо відправлення протягом 24 або 48 годин, ми зменшуємо тарифи для відправлень великої маси по Києву та Україні, зменшуємо плату за кур’єрську доставку і зменшуємо доплату за доставку в село в межах області з 30 грн. до 9 грн.

 

Наші тарифи, як і раніше, залишатимуться найбільш доступними на ринку поштово-логістичних послуг», – зазначив перший заступник генерального директора Олександр Перцовський.

 

Довідково:
– «Прискорена пошта» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням документів та/або товарів (до 30 кг), що приймається, перевозиться і доставляється найшвидшим способом.


– Відправлення «Прискорена пошта» пересилаються із рівня обласних центрів, м. Києва, районних центрів, міст обласного значення до всіх населених пунктів України.


– Відправлення «Прискорена пошта», що пересилаються в межах обласного центра, м. Києва і, які прийняті до 12:00 години, доставляються в день їх приймання, прийняті після 12:00 години, доставляються не пізніше наступного робочого дня об'єкта поштового зв'язку.


– Відправлення «Прискорена пошта» можуть доставлятися до запитання – на адресу відділення поштового зв’язку чи дільниці кур’єрської доставки, – або на адресу одержувача.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)