Українці зможуть користуватись електронною мапою для покращення безпеки на дорогах

4 Серпня в 13:03  0  309

На Вкраїні та у світіУкраїнці зможуть користуватись електронною мапою для покращення безпеки на дорогах

На сервісі відкритих даних Міністерство інфраструктури створило розділ з актуальною інформацією щодо покращення безпеки дорожнього руху у різних областях України.

 

Головний пріоритет міністерства - безпечні та якісні дороги в Україні, повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

 

"Це будівництво сучасних та безпечних пішохідних переходів і кільцевих розв'язок, встановлення автономного освітлення для покращення видимості у вечірні проміжки часу, облаштування острівців безпеки, світлофорів, автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю "Зважування у русі", закупівля аварійно-рятувальних машин ДСНС для виїзду на місце ДТП тощо", - пояснили у пресслужбі.

 

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, цього року відновлюють рекордну кількість кілометрів автошляхів, тому повинні, перш за все, дбати про безпеку людей на дорогах.

 

Міністр зазначив, що 5% всього Доронжнього фонду, який цьогоріч складає 3,2 млрд грн, передбачені на фінансування державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

 

"Щоб кожен міг слідкувати за покращенням безпеки дорожнього руху у своєму регіоні, ми запустили окремий розділ на сервісі відкритих даних транспортної галузі. І будемо надалі працювати над максимальною прозорістю і відкриттям даних в галузі", - зауважив міністр.

 

У новому розділі "Покращення безпеки дорожнього руху" на транспортному порталі міститься інтерактивна мапа України з позначенням всіх об'єктів інфраструктури, які запроваджені для підвищення безпеки дорожнього руху. Крім цього, є дані про виконавців та статус цих об'єктів.

 

В Україні кількість ділянок із радарами TruCam для вимірювання швидкості стала більшою.

 

Тепер їх 252, а кількість приладів TruCam становить 116 одиниць, повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

 

За його словами, місцями вимірювання є аварійно-небезпечні ділянки автодоріг та місця концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)