Тиждень знань з ОБЖ: представники ДСНС завітали до Пологівської школи №2 Есть фото

5 Жовтня 2021 14:10  0  510

ОсвітаТиждень знань з ОБЖ: представники ДСНС завітали до Пологівської школи №2

Сьогодні проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була і залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання й освіти нашої молоді


Одним із основних напрямків роботи Комунальна установа "Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2" Пологівської міської ради є створення здорових і безпечних умов навчання та виховання учнів, профілактика травматизму, що вимагає від педагогічних працівників більш сумлінної та відповідальної роботи.


В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з 16 вересня по 21 вересня були проведені заходи, спрямовані на попередження травматизму, дотримання правил безпеки життєдіяльності: бесіди, конкурси, вікторини, показ відеофільмів, практичні відпрацювання, зустрічі з представниками ДСНС; питання безпеки життєдіяльності дітей розглядались при проведенні класних батьківських зборів.  

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)