На території ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" провели спеціальні об’єктові тренування (ФОТО) Есть фото

10 Листопада 2021 14:53  0  1154

Події містаНа території ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" провели спеціальні об’єктові тренування (ФОТО)

Сьогодні, 10 листопада рятувальники спільно із співробітниками ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» провели спеціальні об’єктові тренування

 

Мета заходу – відпрацювати взаємодію підрозділів ДСНС з протипожежним формуванням та персоналом підприємства під час виникнення умовної пожежі.

 

Відповідно до тактичного задуму, під час технологічного процесу в приміщенні трансформаторної підстанції елеватора шроту сталося коротке замикання електромережі, що призвело до виникнення пожежі та розповсюдження її на три поверхи будівлі.

 

До прибуття підрозділів ДСНС керівник підприємства організував об’єктове формування, яке проводило гасіння умовної пожежі. Рятувальники ліквідували загоряння на першому, другому та третьому поверхах цеху.

 

Від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки та 20 чоловік особового складу. Від протипожежного формування ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» залучалось 2 одиниці техніки та 15 співробітників.

 

 

 


Джерело: zp.dsns.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
10
Сміх
12
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)