Перевірено поколіннями: потужні трави проти паразитів

8 Жовтня в 09:59  0  926

Здоров'яПеревірено поколіннями: потужні трави проти паразитів

Понад 85% людей мають проблеми з наявністю паразитів, які є причиною багатьох недуг


Паразити можуть жити в кишківнику впродовж багатьох років, не призводячи до яких-небудь симптомів. Проте коли паразити збільшують свою кількість або ж продуктів їхньої життєдіяльності накопичується багато, то з’являються симптоми, ось найпоширеніші з них:


Втрата ваги
Здуття і газоутворення
Пронос
Втома
Біль у животі
Біль і чутливість шлунка
Нудота або блювота.


Для лікування паразитів природним і безпечним способом ви можете використовувати найбільш ефективні трави:


Чебрець
Чебрець надзвичайно ефективний для стимуляції тимусної залози, а її антибактеріальні властивості запобігають зростанню паразитів при пробудженні природної захисної системи організму. Чебрець також вбиває кишкові мікроорганізми. Рекомендовано пити чай з чебрецем.


Часник
Часник має сильні протигрибкові властивості, які ідеально підходять для усунення паразитів. Він вбиває шкідливі мікроорганізми і стимулює видалення важких металів з організму. Цей потужний овоч також відштовхує бліх, кліщів і комарів.


Волоські горіхи
Чорна шкаралупа волоського горіха і сам горіх очищає кров та кишківник і лікує грибкові інфекції.


Гіркий полин
Яскраві жовто-зелені квіти і листя полину зазвичай використовують для лікування проблем зі шлунком. Його антимікробні властивості усувають інфекції та вбивають кишкових черв’яків. Проте, зверніть увагу, що полин не рекомендовано вагітним жінкам і матерям, що годують грудьми.


Гвоздика
Гвоздика – єдина трава, яка може повністю знищити яйця паразитів. Антибактеріальні, противірусні і протигрибкові властивості ефірної олії гвоздики знищують внутрішніх паразитів, яйця, які є в кишковому тракті. При змішуванні з полином, це ще ефективніше.


Ореганова олія
Орегано, або материнка. Її олія має потужні антибактеріальні, протигрибкові, протипаразитарні і противірусні властивості. Високий рівень антиоксидантів запобігає ушкодженню вільних радикалів і усуває мікробне середовище в кишковому тракті.


Пижмо
Пижмо – ще одна рослина, яка ефективно бореться з паразитами. У поєднанні з полином і гвоздикою, пижмо дає відмінні результати. Рекомендовано вживати суміш із 3 грамів пижма, гвоздики – 1,5 грама, полину – 0,3 грама – це денна доза для дорослої людини. Разова доза суміші повинна скласти 1,75 грама (це приблизно чайна ложка без верху).

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)