Топ-7 літніх продуктів для блискавичної пам'яті

12 Липня 2021 16:18  0  818

Здоров'яТоп-7 літніх продуктів для блискавичної пам'яті

Яблука, вишні та насіння соняшника покращують пам'ять після коронавірусу. Він псує роботу клітин, які доставляють кисень до голови


Також до списку корисних продуктів для пам'яті є шоколад, мед, морська капуста та помідори. Про це розповів Володимир Костенко, столичний невролог.

 

"Важко думати після коронавірусу – найчастіша скарга останній рік від моїх пацієнтів. Хвороба не дасть про себе забути ще довго після того, як пандемія закінчиться. Мозок – це ноутбук без підзарядки. Для його нормального функціонування потрібна енергія. Для комп'ютера – електрична, для мозку – кисень. При його дефіциті виникають проблеми з мисленням", - пояснив лікар.

 

Для кращої роботи мозку можна змінити робочу руку. Спробувати кілька годин побути лівшею. Або навпаки, якщо ж ви лівша.

 

Це допомагає активізувати ділянки мозку, які відповідають за пам'яті. Достатньо так чистити зуби чи користуватися ложкою або виделкою.

 

Багато фруктів відрізняються високим вмістом корисних речовин. Стало відомо про властивості одного з них. Як повідомляє Organic Facts, мова йде про персик. У ньому міститься велика кількість калію, вітаміну А, бета-каротину і вітаміну С (аскорбінова кислота). Він також є гарним джерелом вітаміну Е (альфа-токоферолу), вітаміну К (філлохінону), вітаміну В1 (тіаміну), вітаміну В2 (рибофлавіну), вітаміну В3 (ніацину), вітаміну В6 і фолієвої кислоти. У них є кальцій, магній, залізо, фосфор, цинк і мідь.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
7
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)