Середмістя Поліг - суворі реалії життя Есть фото

26 Квітня в 13:40  0  2641

Події містаСередмістя Поліг - суворі реалії життя

Живучи серед своїх проблем, ми часто не озираємося на людей, які нас оточують. А зовсім поряд такі різні життєві ситуації наших земляків.
Сьогодні по вул. Єдності, на газоні навпроти кафе “Лакомка”, простонеба нерухомо лежала немолода жінка. Перехожі розповідають, що частенько тут її бачать і майже завжди під впливом оковитої.


Разом із колегою ми пройшли мимо жінки, та потім почули за спиною - “нікому немає діла - а раптом їй зле?”. А й справді, звідки ми можемо дізнатися про самопочуття пологівчанки, адже з якоїсь причини вона лежить на холодній землі. Ми звернулися до неї - чи не погано громадянці? Жінка лежала бліда, не подаючи ознак життя. Не відреагувала вона ні на звертання, ні на тормошіння, тому ми викликали поліцію та швидку.


Наряд поліції прибув за три хвилини. Працівники привели жінку до тями дією нашатирю, допомогли підвестися. Згодом прибула “швидка”, працівники якої провели огляд пологівчанки та підтвердили слова перехожих - жінка була напідпитку. Медики стверджують, що вона вже не вперше “відпочиває” на траві.


Ситуація прикра, жінка живе де прийдеться та з того, що їй пожертвують небайдужі люди. У ході розмови з'ясувалося, що її ім'я - Лілія Тоцька, проживає вона в підвалі будинку в мікрорайоні Пологи-5, бо своє житло втратила внаслідок пожежі. Нам із колегою здалося, що жінка не розуміє своєї ситуації та забалакується. Лілія колись потрапила в складні життєві умови та морально зламалася.


На допомогу яких органів ми можемо розраховувати у жінчиній ситуації? Суспільство відвертається від таких людей або робить вигляд, що не помічає їх. Проте жінка своєю поведінкою, ймовірно, прагне звернути на себе хоча б чиюсь увагу. Пройти мимо бідолаги ми не змогли, на жаль, у своєму прагненні допомогти, були єдині. Від небайдужого перехожого пані Лілія отримала десять гривень, та купила пиріжки. Отже, принаймні, сьогодні вона поїла.


Пологівці, не будьте черствими та байдужими до горя земляків. Якщо ми навчимося бути співчутливими та безкорисливими, то світ навколо нас почне змінюватись з цієї ж хвилини.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)