Гімназистка “Основи”, Тетяна Носко, мріє про появу сучасної фотостудії у школі. Пологівці підтримайте ідею...

30 Березня 2021 14:54  0  566

ОсвітаГімназистка “Основи”, Тетяна Носко, мріє про появу сучасної фотостудії у школі. Пологівці підтримайте ідею...

GoF — це краудфандингова платформа освітніх проектів


GoF з 2016 року надає шкільним командам менторську підтримку та супровід у впровадженні проєктів у школах, навчає співпраці, комунікації та прозорому фандрейзингу. За 4 роки на платформі опубліковано понад 150 шкільних проєктів та залучено понад 4 млн грн на їх фінансування.

 

Про перші результати платформи
Перший проект стартував на платформі у березні 2016 року. Тоді ми ще обережно мріяли про зміни, певно, саме тому бюджет першого проекту становив лише 8 000 грн. На зібрані кошти вчитель фізики зі Слов’янська Олег Попов створив для своїх учнів простір для проведення фізичних експериментів. За два роки простір набув популярності у школі, а Олег разом зі своєю колегою — вчителькою хімії — повернувся на платформу, аби запустити новий проект, який дасть змогу учням проводити значно складніші досліди та експерименти.

 

Тетяна Носенко, учениця 10 класу гімназії «Основа» вирішила втілити свою мрію у школі через проект «Ідея Є!».


“Світогляд молоді все частіше формується під впливом інформації, яка поширюється однолітками. Ми фотографуємо себе, їжу, одяг, події, а це у свою чергу впливає на формування нашого світосприйняття. Тож наш проєкт «ART studioHUB» допоможе, як прокачати нові навички у школярів, так і сприятиме формуванню особистості”, - пише Тетяна.


Проєкт передбачає переобладнання шкільної кімнати в сучасну фотостудію, що стане осередком для навчання, здійснення проєктної діяльності та взаємодії між усіма вчителями та учнями.


- Велике бажання перевтілити «повсякденщину» у школі на місце, де вирує творчість, інформативність, цікавість, новизна. Проект «ART studioHUB» передбачає підвищення рівня вмотивованості учнів до навчання, визначення своїх професійних вподобань та хобі. Втілення цієї задумки дозволить залучити до діяльності дітей з особливими освітніми потребами, яким складно соціалізувалися. Через фотографію легше передати емоції, почуття та свої переживання. Світогляд молоді все частіше формується під впливом інформації, яка поширюється однолітками. Ми фотографуємо себе, їжу, одяг, події, а це у свою чергу впливає на формування нашого світосприйняття. Тож наш проєкт «ART studioHUB» допоможе, як прокачати нові навички у школярів, так і сприятиме формуванню особистості, - додає гімназистка.

 

Для того, щоб створювати якісні кадри необхідно розбиратися в оптиці, взаємодії камери та світла, конструюванні кадру, роботі об’єктива та фокусної відстані, створенні сюжету на світлині, тому фотостудія стане ще і потужним стимулом до вивчення шкільних предметів. Окрім того, що заняття фотографією сприятиме формуванню світогляду, цікавому навчанню, це ще й чудова можливість учням відкрити себе та знайти власне хобі.


Для реалізації ідеї потрібно:

oly

 


Долучитися до збору коштів може кожен. Для цього необхідно перейти за посиланням та виконати дії згідно з інструкцією Art_StudioHUB   gof.org.ua


Пологівці, підтримайте ідейність Тетяни Носко, адже це чудово коли підлітки мають гарні цілі та мотивацію.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
5
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)