“Терпсихора” виборола перші переможні місця у Європейському конкурсі "EUROPEAN REVOLUTION" 2020

12 Жовтня 2020 11:16  0  999

Знай наших“Терпсихора” виборола перші переможні місця у Європейському конкурсі "EUROPEAN REVOLUTION" 2020

З 18 по 20 вересня цього року пологівський хореографічний колектив ДАТТ “Терпсихора” КЗ "Пологівський ЦКД "Гірник" ПМР, кервіник та хореограф-постановник Тетяна Чернявська, приймали участь у двох фестивалях: | Всеукраїнський шоу-фестиваль талантів "Золотий кубок Одеси 2020" в місті Одеса та Європейський Міжнародний фестиваль-конкурс "EUROPEAN REVOLUTION" 2020 місто Дніпро.

 

Звичайно, в умовах ще діючого карантину, обидва конкурси проходили онлайн. Керівник хореографічного колективу Тетяна Чернявська відправляла роботи своїх вихованців на онлайн оцінювання.

 

Визначне журі, до складу якого входили такі знаменитості як: Григорій Чапкіс, Амадор Лопес, група RUMBEROS, Дмитро Коляденко та Костянтин Чернокрилюк досить строго оцінювали роботи усих конкурсантів.

 

Але пологівським талановитим зірочкам все ж таки вдалося завоювати увагу та визнання поважного журі.

 

Лауреатами першого ступеню у фесті "EUROPEAN REVOLUTION" стали вихованців "Терпсихора" молодшої групи "Пластилін" - дует "Гарна пара" Всеволод Ромашов та Анастасія Руденко.

 

В свою чергу організатори фесту нагородили дипломом та відзнакою керівника гурту “Терпсихора” Тетяну Чернявську, за вагомий особистий внесок української національної культури та мистецтва, значні досягнення у вихованні та навчанні підростаючого покоління, високий рівень професійної майстерності та активну участь у Європейському Міжнародному фестивалі-конкурсі "EUROPEAN REVOLUTION".

 

Також свій дебютний номер "Яблучко" юний пологівець представив на конкурсі талантів "Золотий кубок Одеси 2020", у номінації дитяча хореографія, соло, перша вікова категорія та зайняв перше переможне місце.

 

Вітаємо пологівську молодь та бажаємо зайняти ще не одне переможне місце.

 

 

.

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
2
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)