Вчені очікують рекордну температуру в 2019 році

9 Грудня в 09:41  0  1140

На Вкраїні та у світіВчені очікують рекордну температуру в 2019 році

Глобальне потепління впливає на атмосферні і кліматичні явища


2019 рік може стати найгарячішим в історії людства, бо глобальне потепління впливає на атмосферні і кліматичні явища. Про це пише National Geographic.

 

Глобальне потепління впливає на атмосферні і кліматичні явища, які, в свою чергу, впливають на всю планету. Одним з таких явищ вчені називають Ель-Ніньйо. Саме через нього майбутній рік може стати найспекотнішим в історії фіксованих метеоспостережень.

 

Ель-Ніньйо виникає при різких коливаннях температури верхніх шарів води в екваторіальній частині Тихого океану. Це явище здатне уповільнити або повністю «заблокувати» пасатні вітри і підйом глибинних вод океану на поверхню. Це, в свою чергу, масштабно впливає на клімат усієї планети.

 

Це явище відбувається кожні 2-7 років, може тривати близько 6 місяців і впливати майже на всю планету.

 

З ймовірністю 80% Ель-Ніньйо вже почався і триватиме, як мінімум, до кінця лютого 2019 року, повідомляє Центр прогнозування клімату Національного управління досліджень океану і атмосфери США.

 

Термін Ель-Ніньйо використовують для ситуацій, коли аномально теплі поверхневі води охоплюють не тільки прибережну ділянку у Південної Америки, а й більшу частину тропічної зони Тихого океану аж до 180 меридіана.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)