Обов'язковий техогляд повертається. Для кого і що нового?

21 Травня в 06:40  0  1476

АвтоМотоОбов'язковий техогляд повертається. Для кого і що нового?

Громадський транспорт українських міст часто через несправність становить небезпеку для людського життя. Завдяки зміні правил для комерційного транспорту, ситуацію можливо виправити, запевняють посадовці. Відтепер пасажиро та вантажо перевізників будуть перевіряти жорсткіше!

 

1 травня 2019 р. в Україні змінилися правила проходження обов'язкового технічного контролю (ОТК). Проект закону націлений на підвищення рівня безпеки на дорогах.


Зокрема, буде змінено формат документа, який підтверджує успішне проходження транспортним засобом техогляду. Паперовий бланк протоколу видаватимуть суб'єктам здійснення обов'язкового технічного контролю (ОТК) в комплекті із самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації, інформацію з якої можна буде зчитувати на відстані за допомогою спеціального технічного обладнання.

 

Нагадаємо, в Україні сьогодні є обов'язковим техогляд для вантажних автомобілів, таксі, автобусів та транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі. Крім того, техогляд повинні проходити легкові авто, які використовуються в комерційних цілях. За своєчасним проходженням техогляду у перспективі буде стежити нацполіція.

 

Хто зобов'язаний пройти техогляд

 

У 2011 році було скасовано обов'язковий технічний огляд для приватних легкових автомобілів, крім таксі й автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку.

Також було спрощено порядок проходження обов'язкового технічного контролю для інших транспортних засобів. Були скасовані вимоги щодо обов'язкової наявності у водія дорожнього маршрутного листа і довіреності на управління транспортним засобом.

 

У 2015 році Міністерство інфраструктури запропонувало ввести обов'язкову перевірку технічного стану легкових автомобілів і причепів (у тому числі приватних) починаючи з 2019 року, мотоциклетної техніки - з 2022 року.

 

Такий графік передбачений в рамках Угоди про асоціацію України з ЄС проектом закону Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту відповідно до актів Європейського союзу.


Обов'язковий техогляд для вантажівок повернули у 2015 році, для автобусів - у 2017-му.
Постановою Кабміну від 23 січня 2019 року №46 обов'язковому технічному контролю з 1 травня 2019 року підлягають:

 

легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку
вантажні автомобілі і причепи до них


автобуси і спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі


таксі

 

Хто може здійснювати техогляд


Техогляд можуть проводити суб'єкти, які мають на праві власності або користування обладнання, яке дозволяє перевіряти технічний стан на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху й охорони навколишнього середовища.

 

На кожний транспортний засіб, який пройшов ОТК і визнаний технічно справним, складається протокол перевірки, який видається водієві транспортного засобу.


Але якщо власник транспортного засобу отримав бланк протоколу ОТК до вступу змін в силу, він може користуватися документом старого зразка до моменту закінчення терміну його дії.

 

Важливо, що створюється реєстр СТО, які мають право забезпечувати проходження ОТК. Право техогляду отримують не тільки держоргани, а й приватні компанії, які отримали сертифікат від держави. В Україні буде повний список таких СТО, їх можна буде туди вносити, за ті чи інші порушення вони будуть звідти виключатися.

 

Хто не зобов'язаний проходити техогляд:


легкові автомобілі всіх типів, марок і моделей і причепи до них


мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби


легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі вантажопідйомністю до 3,5 тонн з терміном експлуатації до двох років


технічні засоби для агропромислового комплексу, визначені законом Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України.

 

Радіочастотна наліпка


Тепер паперовий бланк протоколу буде видаватися водієві в комплекті із самоклейкою міткою радіочастотної ідентифікації. Водій повинен закріпити цю мітку в правій верхній частині вітрового скла зсередини. Як зазначають у МВС, таке нововведення дозволить зменшити ризик фальсифікації протоколів ОТК і полегшить роботу контролюючим органам.

 

Що перевіряється при техогляді


система гальмівного і рульового керування


зовнішні світлові прилади


пневматичні шини і колеса


світлопропускна здатність скла


газобалонне обладнання (за наявності)


ідентифікація транспортного засобу, складові частини, системи, у тому числі встановлене обладнання, інші елементи в частині, що безпосередньо стосується безпеки дорожнього руху й охорони навколишнього середовища, в обсязі, визначеному законодавством


Як часто потрібно проходити техогляд

 

Легкові автомобілі перевіряють через чотири роки після першого використання, а потім - кожні два роки. Для комерційних авто - щороку.

 

Штраф за експлуатацію автомобіля без талона техогляду буде складати до 1,7 тисячі гривень. Якщо ж водія з таким порушенням зловлять вдруге, його позбавлять прав на термін від 3 до 6 місяців.

 

Безперечно, водії, які займаються перевозкою пасажирів, повинні відповідати за технічний стан свого транспорту, бо несуть відповідальність за життя пасажирів. І самі водії здебільшого до нового законопроекту відносяться з розумінням. Але зауважують, щоб на СТО, де транспортні засоби будуть проходити техогляд, є необхідність ведення фото і відеофіксації такого контролю та розробити стандартизовані розцінки аби уникнути корупції.


Пройти техогляд транспортні засоби можуть у будь-якому ліцензованому СТО в Україні.


Із ліцензованих СТО, що внесені до загального державного реєстру і мають право видавати протокол про проходження ОТК, у Пологах лише одна - СТО “Надія”(вул. Чубаря, 1). Зараз керівництво установи проходить процедуру отримання доступу до загальної бази даних.

В єдину базу реєстру ми вже внесені, але ОТК поки що не проводимо, чекаємо на надання доступу до загальної бази даних внесення інформації про транспортні засоби. Як тільки у нас з'явиться доступ, одразу почнемо видавати протоколи технічного контролю. Поки що продовжуємо працювати зі старими зразками протоколів перевірки. Вартість проведення технічного огляду залежить від категорії транспортного засобу. Розцінки стартують від 1000 гривень, наголошує директор СТО “Надія” Анатолій Колісник.

 

До уваги водіїв: вже у цьому році можуть змінитися правила отримання та заміни прав.

Найбільше змін чекає на двоколісний транспорт. Категорію А замінять на 4 підкатегорії, в залежності від потужності двоколісного.

Документи доведеться отримувати і тим, хто керує електробайками. При заміні прав екзаменів у водіїв не буде! Питання стосуватиметься перевірки психічного і фізичного стану водіїв. В МВС спідіваються, що такий законопроект депутати ухвалять вже до початку депутатських канікул.


Маємо надію, що нові правила вплинуть на зниження показників ДТП у країні.

 

Богдана БАЛИЦЬКА

вичитано

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)