Тариф на утримання багатоповерхівок на Пологівщині: чим шоковані мешканці

27 Жовтня 2021 15:40  0  1955

Події містаТариф на утримання багатоповерхівок на Пологівщині: чим шоковані мешканці

Комунальний шок днями виник у жителів багатоквартирних будинків міста Пологи. Люди ошелешені, бо на дверях під’їздів побачили нові зведені кошториси на утримання своїх будинків.

 

Ціни подекуди злетіли вдвічі. І тепер утримання квартир у багатоповерхівках більшості пологівцям обходитиметься у кілька сотень гривень. Тариф почне діяти вже з 1 листопада, однак місцеві сумніваються що будуть платити за новими цінами, адже послугами комунального підприємства незадоволені.

 

Що робити пологівцям, які не згодні з новими цінами? Відмовитися від частини послуг – не можна. Вихід – лише розірвати договір з управителем. Рішення треба ухвалити на загальних зборах мешканців будинку. В подальшому доведеться створити об’єднання співвласників або обрати іншу керуючу компанію. У Пологах таких поки немає. Але їх можна залучати з інших міст. Створювати ОСББ пологівців не поспішають, бо кажуть – багатоповерхівки давно не бачили капітальних ремонтів. Посадовці ж твердять – ОСББ найоптимальніший вихід знизити тарифи.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
25
Жах
59
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)