Оновлений тариф на електроенергію з 1 липня

30 Червня 2021 11:59  0  1888

На Вкраїні та у світіОновлений тариф на електроенергію з 1 липня

Затверджений раніше тариф на електроенергію на рівні 1,68 гривні за кВт·год діятиме ще місяць. Про це повідомляє Урядовий портал, зазначаючи, що Міністерство енергетики відтермінувало зміну вартості електрики до 1 серпня.

 

Як відомо, змін тарифів на електроенергію раніше очікували вже з 1 липня. Раніше міністр енергетики Герман Галущенко зазначав, що розглядається варіант, за яким хочуть виокремити населення, яке споживає до 100 кВт. Відтак тариф для різних категорій споживання буде диференційований. На сьогодні, тих, хто споживає до 100 кіловат на місяць, близько 41% споживачів країни.

 

Також, в уряді обговорюють проєкт, який передбачає розподіл споживачів на 4 категорії: тих, хто споживає до 100 кВт·год, далі – від 100 кВт·год до 300 кВт·год, потім – від 300 кВт·год до 500 кВт·год, а також тих, хто споживає понад 500 кВт·год.

 

Залежно від обсягів споживання зростатиме й тариф до приблизно 3,5 гривні за кВт·год.

 

Нагадаємо, тариф на електроенергію змінили з 1 січня, встановивши його на рівні 1,68 гривні за кВт·год. Тоді уряд скасував пільгову ціну на електроенергію для населення – 90 копійок за перші спожиті кВт·год, і встановив єдину фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів.


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
70
Жах
76
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)