Тариф на передачу електроенергії підвищили на 30%

6 Листопада 2020 09:04  0  1614

На Вкраїні та у світіТариф на передачу електроенергії підвищили на 30%

Тариф НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії з грудня 2020 року становитиме 312,76 грн/МВт·год. Це на 30% більше.

 

Таке рішення затвердили на засіданні Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг, повідомляє пресслужба "Укренерго".

 

З 1 серпня діяв тариф на передачу 240,23 грн/МВт-год. Новий тариф на грудень 2020 року є мінімально можливий, оскільки покриває лише ті витрати, яких компанія вже зазнала, зазначають в "Укренерго". За 9 місяців її збитки перевищили 28 млрд грн.

 

Компанія пропонує зафіксувати в структурі тарифу на передачу ліміт коштів, які зможе сплачувати для компенсації витрат ДП "Гарантований покупець" і ПУП на "зелений" тариф. Саме відсутність достатнього обсягу коштів для фінансування "зеленого" тарифу стало основною причиною негативного фінансового результату компанії з початку 2020 року.

 

Зазначили, що ці заходи дозволять зменшити завелике навантаження на учасників ринку, що сплачують цей тариф, а також запобігатимуть погіршенню фінансового стану системного оператора.

 

Підвищення будь-яких тарифів на електричну енергію в Україні призведе до зупинки підприємств хімічної промисловості, які випускають мінеральні добрива, що становить загрозу продовольчій безпеці країни.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
28
Жах
42
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)