Постачальники газу підвищили тарифи на листопад

1 Листопада 2021 09:12  0  1298

На Вкраїні та у світіПостачальники газу підвищили тарифи на листопад

Місячні ціни, які компанії пропонують на листопад, досягають 40 гривень за кубометр


Газопостачальні компанії України оприлюднили місячні тарифи на газ для населення в листопаді. Однак більшість постачальників відмовилися від місячних планів, залишивши тільки річну пропозицію, яка діє з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року, свідчать дані на сайтах компаній. Про це пише «РБК-Україна».

 

Місячні ціни, які компанії пропонують на листопад, досягають 40 гривень за кубометр. «ТАС Енергія країни» пропонує газ по 38,35 гривень (у жовтні – 30,06 Гривень, у вересні 20,96 гривень за кубометр).

 

Крім того, компанія «Світлогаз» встановила на листопад тариф на рівні 38,10 гривень за кубометр, Gas Trading – 36,50 гривень, «Хмельницькенергозбут» – 35,50 гривень.

 

Деякі компанії продають газ на місяць значно дешевше. Зокрема, «Галнафтогаз» зберіг місячний тариф на листопад на рівні 7,99 гривень за кубометр.

 

Крім того, більшість постачальників відмовилися від місячних тарифів, залишивши тільки річну пропозицію. Зокрема, це стосується компаній під брендом «Твій Газзбут», на які припадає значна частина ринку. Не пропонує місячний тариф і «Нафтогаз України».

 

Річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими. Базові річні фіксовані ціни, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. Більшість компаній встановили річні ціни до 9 гривень за кубометр. Кілька компаній пропонує річний тариф нижче 8 гривень, зокрема, ГК «Нафтогаз України» - 7,96 гривень за кубометр.

 

Процедура зміни постачальника газу максимально спрощена, і сотні тисяч побутових споживачів вже зробили це. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
12
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)