У Гуляйполі відкрили сучасний ЦНАП де є все Есть фото

27 Квітня в 16:07  0  915

Новини ГуляйполяУ Гуляйполі відкрили сучасний ЦНАП де є все

У Гуляйпільській об'єднаній громаді запрацював ЦНАП.

 

Тепер більшість необхідних довідок, консультацій будуть надавати саме тут.

 

Це економите час місцевих жителів, деякі послуги стануть ще доступнішими.

 

ЦНАП просторий, світлий і зручний.

 

Центр адміністративних послуг у Гуляйполі запрацював ще минулого року, однак знаходився на третьому поверсі будівлі.

 

Був не зручний для відвідувачів, особливо людей похилого віку або тих, хто має певні фізичні обмеження.

 

Саме тому керівництво Гуляйпільської об’єднаної громади, спільно з депутатським корпусом і місцевими підприємцями вирішили профінансувати ремонтні роботи нового приміщення на першому поверсі.

 

Сьогодні Центр надає більш як 60 різноманітних послуг.

 

«Розповсюджені це у нас: реєстрація місця проживання, перебування, нотаріальні дії у віддалених населених пунктах. Мається на увазі заповнення документів, передача, здійснення нотаріальних дій, реєстрація майна, реєстрація юридичних і фізичних осіб, підприємців. Також формування витягів рішень міської ради. Зрозуміло, що є інтернет, різні сайти, де можна знайти інформацію але у нас особа зможе отримати у паперовому варіанті всі рішення міської ради також різноманітні соціальні послуги. Надаємо довідки на субсидію і не тільки», - розповів начальник Гуляйпільського ЦНАПу Максим Білий.

 

Голова Гуляйпільської ОТГ Сергій Ярмак додав, що невдовзі тут з’явиться можливість робити ксерокопіюванні і навіть оплачувати платні послуги на місці.

 

«Уже є домовленості з банком, що в ЦНАПі буде встановлений термінал і у кожного адміністратора буде установлений свій невеличкий термінал. Людина чи з карточки, чи за готівкові кошти оплатити послугу. Не треба йти в банки, стояти в чергах».

 

Гуляйпільський ЦНАП розрахований на майже 20-ти тисячне населення, що проживає в рамках об'єднаної громади, однак деякі послуги тут можуть надавати навіть відвідувачам з інших районів.

 

Керівники громади запевняють, що жителі віддалених округів громади і надалі зможуть деякі адміністративні послуги отримувати по місцю проживання, звертаючись за допомогою до старост.

 

У центральному ЦНАПі навіть організували дитячий куточок аби було чим зайняти дитину під час очікування.

 

Персонал, що консультує, надає довідки і допомагає відвідувачам – це 8 співробітників, а сам ЦНАП - це декілька кабінетів, вбиральня і приймальне вікно, де вас зорієнтують щодо подальших дій.

 

Наразі ЦНАП приймає відвідувачі щодня окрім вихідних з 8:00 до 17:00, без перерви. Вівторок зробили подовженим прийомним днем, відвідувачів обслуговуватимуть з 8 ранку до 20:00 години.

 

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)