Субсидію можуть оформити навіть боржники: роз’яснення Мінсоцполітики

21 Жовтня 2021 13:38  0  490

АктуальноСубсидію можуть оформити навіть боржники: роз’яснення Мінсоцполітики

Боржники можуть оформити субсидію, якщо укладуть договір про реструктуризацію боргу


Громадяни, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, також можуть оформити субсидію при реструктуризації боргу. У Міністерстві соціальної політики України дали роз’яснення, за яких умов це можна зробити.

 

«Згідно з законодавством, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, термін позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). Водночас житлова субсидія призначається в разі наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості», – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

 

Зазначається, що з питання укладення зазначеного договору споживачам потрібно звернутися до постачальника відповідних комунальних послуг. У відомстві наголошують, що якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців від початку опалювального сезону, житлову субсидію буде призначено з початку сезону.

 

«Отже, рекомендуємо громадянам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави сплачувати платежі за послуги, укласти договір реструктуризації та звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії», – йдеться в повідомленні. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)