Ціна на свинину може сягнути 250 грн через дефіцит у 2020 році

12 Січня в 13:46  0  2002

На Вкраїні та у світіЦіна на свинину може сягнути 250 грн через дефіцит у 2020 році

Ціни залишаться стабільними лише, якщо свинарям вдасться знизити собівартість виробництва свинини, а також, якщо з держбюджету буде виділено кошти на компенсацію збитків господарствам, що постраждали від АЧС. Про це повідомив гендиректор Центру підвищення ефективності в тваринництві Микола Бабенко на Mind.ua.

 

«Прогнози для України на 2020 р. невтішні. Слід очікувати дефіциту свинини і зростання цін. Якщо не буде змін із собівартістю і компенсаціями свинокомплексам за свиней у випадку АЧС, потрібно готуватися до того, що ціни на свинину сягнуть 200–250 грн/кг, а ціни на живих свиней встановлять у 2020 р. нові рекорди в 60–70 грн/кг», — зазначив Микола Бабенко.

 

Хоча обсяги забою та середні ціни на свинину зросли, зменшилось поголів’я на свиногосподарствах, що означає можливе зменшення продуктивності у 2020 р.

Фахівець наголосив, що в Україні є можливість отримати собівартість свинини на рівні з Бразилією, США та Канадою — 0,8 €/кг на сухих кормах, а на рідкій годівлі ще нижче — 0,5 €/кг. Навіть якщо ціни на свиней залишаться на рівні 2019 р., то з 1 млн т свинини, вирощеної в Україні, додана вартість може скласти 32 млрд грн.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
5
Сміх
30
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)