Комерційний директор "Пологівського олійноекстракційного заводу" розповів про ситуацію з цінами на олію

26 Жовтня 2021 09:24  0  1374

Події містаКомерційний директор "Пологівського олійноекстракційного заводу" розповів про ситуацію з цінами на олію

Вартість рослинних олій на світовому ринку продовжує стрімко зростати, через що рекордні позначки досягли ціни на пальмову олію. Також на тлі зростання цін вартість олії на ринку досягла 1450 доларів за тонну.

 

Про це розповів комерційний директор компанії "Пологівський олійноекстракційний завод" Олександр Лозиченко в коментарі для Latifundist.com.

 

Він зазначив, що подорожчала також соєва олія. Крім того, через зростання цін на нафту та соєву олію, а також зниження обсягів виробництва пальмової, продовжує стрімко дорожчати олію.

 

"Соняшникова олія поки не досягла цінового рубежу сезону 2020/21 у $1750 за т тому, що Україна збере цьогорічний рекордний урожай. Але за фактом, для переробника це на сьогодні ніякої радості не приносить", — підкреслив Лозиченко.

 

Він додав, що цього року збирання соняшника змістилося на 2 тижні від термінів збирання за останні 4-5 років.

Експерт зазначає, що зараз переробні підприємства закуповують насіння соняшнику за поточною ціною, яка на момент з цінами на шрот і олію вважається в мінус. До того ж працювати їм так доводиться з початку сезону. При цьому динаміка зростання ціни на соняшник випереджає зростання ціни на олію.

 

Лозиченко розповів, що минулого сезону в подібній гонці цін на соняшник та олію перемогло олію, адже обсяги соняшника закінчилися.

 

"Зараз можлива ситуація гри на підвищення ф'ючерсів соєвої та пальмової олії, з ризиком обвалу будь-якої миті, скажімо навіть просто — через падіння ціни на нафту. У такій ситуації (рулетки) зараз перебувають усі переробники. Ситуація на ринку така, що альтернативою цієї лотереї може бути тільки зупинка заводу, це вже чисті збитки і великі ризики втратити кваліфікований персонал.

 

 Зазначимо, що аналітики прогнозують вищий урожай соняшнику цього сезону – 16-16,5 млн тонн порівняно з 13,3 млн тонн роком раніше.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
16
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)